?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Йосип та Тетяна Бартош – два видатних художника нашого часу. Їхня історія зустрічі, кохання та усього подальшого спільного життя пов’язана з Чинадіївським замком Сент-Міклош (збудован у XV ст.) Цей замок також називають Замком Кохання. Саме тут наприкінці 17ст відбувалися таємні зустрічі хорватської княгині Ілони Зріні та борця за незалежність Угорщини графа Імре Текелі.
З 2002 року Йосип Бартош та його дружина Тетяна, які орендували замок у жахливому стані, коштом власних картин ведуть в ньому реставраційні роботи за всіма правилами. Тепер замок став символом їхнього кохання та змістом життя.
Це творче подружжя з надзвичайною енергетикою! Їм вистачає сил на проведення захоплюючих екскурсій, малювання картин та вітражів для інтерьерів замку, впорядкування середньовічного парку, археологічні розкопки бастіонів та підземель замку, проведення численних творчих заходів у мистецькому центрі, серед яких міжнародні пленери для художників та виступи музикантів у стінах замку, а також проведення щорічного міжнародного фестивалю середньовічної культури «Срібний Татош» (проходить в травні, тож можна планувати свої травневі відпустки)

Йосип та Тетяна вдихнули життя у забуте каміння і стали душею й серцем середньовічного Сент-Міклошу. В цьому можна пересвідчитись особисто, завітавши до них у гості:
http://www.stmiklos.com/
Больше фотографий с этой сьемки на моем фотосайте

Posts from This Journal by “портрет” Tag

Latest Month

January 2017
S M T W T F S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Tags

Подписка


Получать журнал [info]dbartosh на E-mail:

rss2email.ru

Powered by LiveJournal.com
Designed by chasethestars